יום ה', כג’ באלול תשע”ד
דף הבית דבר המנהלת תחומי דעת אתרי שכבות פינת הרב שמיטה סוגרים שבוע חדר מורים יצירת קשר
לכניסה לחץ כאן...

תגובות: -1
צפיות: -1
 
בשעה טובה הפקנו עבור תלמידנו היקרים חוברת לימוד ועבודה לראש השנה ולימים הנוראים.בחוברת נלמד על המנהגים בחודש אלול - שופר סליחות, תשובה. על הלכות ומנהגי ראש השנה - סימנים, שינויים בתפילה, תקיעת שופר. תשליך ועוד... באמצעות לימוד הלכות ומנהגי החג אנו משתדלים להעביר לתלמידים הצדיקים גם את אווירת הימים הנוראים ואת ההתנהגות הנדרשת והרצויה בימים אלו. בד בבד אנו גם מקנים להם גם את מיומנויות הקריאה וההבנה הנדרשים בלימודי השפה.
"הסידור המטייל" בהובלת הרכזת החברתית המורה חניתה. הסידור המטייל הינו חוברת העוברת בין ילדי הכיתה, כל הורה כותב ביחד עם בנו תפילה פרטית מרחשי ליבו. החוברת מטיילת בין כל ילדי הכיתה ובכל יום הסידור יפגוש משפחה נוספת מהכיתה שתעשיר את הסידור בתפילה נוספת. לאחר סיום הסבב הכיתתי המחנכים יקריאו את התפילות ויציגו את הסידור בכניסה לבית הספר."הסידור המטייל" שם לו מטרה ללמד את הילדים"שיח עם הבורא " ולחבב אותו בעיניהם. כמו כן, "הסידור המטייל" מהווה נדבך ראשון וחשוב בפיתוח השיח האישי והבין אישי שהשנה יינתן עליו דגש באופן מיוחד בבית הספר.אנו תקווה כי ה'סידור המטייל' ימשיך את טיולו אל על ויביא את תפילותיהם ובקשותיהם של תלמידנו היקרים בפני מי שאמר והיה העולם ויתקבלו בפניו .
לשם צפיה בסרטון, הכנסו לתחום דעת זה"ב, והקישו על הקישור בצד ימין בשם "לילדים אין בלמים". התגובות לסרטון יהיו בפורום הכיתתי האישי שלכם, בהצלחה.או בקישור הבא: https://www.youtube.com/watch? v=147A_CvKOQc
תפקידים ודרכי תקשורת, לתועלת כולם בס"ד.
http://www.mada.org.il/activit ies/night
מצגת שנשלחה אלינו ע"י המורה למדעים, הגב' לבנה בן דוד.
תעודת זהות של בית הספר
ביה"ס התורני "חומת שמואל" מונה למעלה מ 600 תלמידים. ביה"ס חרט על דגלו את האמירה "באהבה ובאמונה נצליח". הכיוון החינוכי הוא חינוך מתוך אמון בתלמיד ובכוחותיו ומתן כר נרחב לתלמיד למצות את יכולותיו. כבית ספר תורני ניתן דגש חזק על לימודי הקודש ועל לימודי החול היונקים מן הקודש. החיבור לעם ישראל בא לידי ביטוי בחינוך לנתינה ולקבלת האחר בחברה. צוות בית הספר מסור, אוהב ומקצועי.
תגובות: -1   צפיות: -1
חדשות בית הספר
אלבום תמונות
גלריית סרטונים
חינוך חברתי
צוות בינמקצועי
ארכיון תשע"א
למידה בשעת חרום
פרוייקטים יחודיים
חיפוש באתר